Rekreacija - uvodna tekma Pokala Slovenije v gorskih tekih

NOVICA 24.05.2016

V nedeljo 22.5 je potekala prva tekma državnega pokala v gorskih tekih pod okriljem Atletske zveze Slovenije.
Tekma je edinstvena - posebna že samo ime pove vse - Čaven Vertikal - 4,2km dolžine ter 1035 v/m. Teka so se udeležili trenutno najboljši gorski tekači in tekačice v gorskih tekih. Med veterani sta dala svoj pečat naša tekača Milan Vivod, ki je osvojil 1. mesto med starejšimi veterani nad 50 let in bil 12. v absolutni konkurenci. V enaki kategoriji je 2. mesto osvojila Meža Boža, ki pa je absolutno dosegla 10. čas.

Rezultati

Čestitamo!