Velenje se predstavi 2016

NOVICA 13.09.2016

Prenesite datoteko

Prireditev Velenje se predstavi, ki jo že tradicionalno pripravljamo v mesecu septembru ob prazniku mestne občine Velenje, ponuja obiskovalcem veliko novih in uporabnih informacij. Letos jo bomo pripravili v soboto, 17. septembra, od 9. do 12. ure na Titovem trgu. V okviru pripreditve bomo izvedli tudi Tek očkov, ki vsako leto pritegne vedno več sodelujočih.

Občankam in občanom želimo predstaviti številne možnosti, ki jih naše mesto ponuja za kvalitetno preživljanje prostega časa ter različne oblike izobraževanja in udejstvovanja v različnih športnih, kulturnih ter zdravstveno-socialnih društvih in klubih.

V priponki najdete prijavnico, ki jo izpolnete in pošljete na sportnazveza.velenje@gmail.com.

Vljudno vabljeni!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!