Karete - Rudarji izjemni na mednarodnem turnirju v Čakovcu

NOVICA 03.09.2016

V soboto, 3.9.2016 se je v Čakovcu odvil jubilejni 20. karate turnir "MEĐIMURJE OPEN 2016".

Na tekmovanju je nastopilo kar 961 tekmovalk in tekmovalcev iz 97. klubov, ki so prišli iz kar 11. držav.
Tekmovalke in tekmovalci Rudarja so osvojili skupaj 12 medalj, od tega 5 zlatih, 3 srebrne in 4 bronasta odličja.

Tina nadaljuje z izjemno formo na začetku jesenskega dela sezone. Tokrat je zanesljivo slavila tako v mlajših članicah kot med članicami. Izkazali so se tudi drugi, med njimi je izvrsten bil Niklas Tamše, zmagal je tako v katah kot v borbah.

Karate klub Rudar je s temi osvojenimi odličji v točkovanju klubov na turnirju, osvojil fantastično 4. mesto med kot že omenjeno 97. klubi. V tem seštevku domači KK Globus ni bil v konkurenci seštevka točk klubov za nagrade. S tem se je KK Rudar povzpel na 3. mesto in domov so Rudarji odnesli veliki pokal in tudi lepo denarno nagrado!

Iskrene čestitke vsem!

Rezultati:

Kate:
Malčice open (7-9 let):
2. Lana Dragić,
3. Zoja Kandut

Ml. deklice open (10-11 let):
3. Lana Hlišč

Ml. kadeti open (12-13 let):
1. Niklas Tamše

Člani: