Športne igre zaposlenih - Velenje 2016

NOVICA 17.09.2016

V soboto 17.9.2016 smo v Velenju izvedli prve Športne igre zaposlenih pod okriljem Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenja športnih zvez in v izvedbi Regijske pisarne OKS Velenje - Športne zveze Velenje.

Vsi se zavedamo, da s športno aktivnostjo ohranjamo zdravje in vitalnost ter tako veliko lažje opravljamo delovne obveznosti. Včasih na to žal “pozabimo” ali pa je ostalih aktivnosti preprosto preveč, da zdrav duh v zdraven telesu izgubi kakšno mesto na lestvici prioritet.

Vreme nas je prisililo, da smo Športne igre zaposlenih - Velenje 2016 izvedli v pokritih športnih objektih v Velenju - v Rdeči dvorani Velenje in v športni dvorani Gimnazije Velenje. Izvedli smo tekmovanja v košarki, odbojki, malem nogometu in tenisu.

Na Športnih igrah zaposlenih so sodelovala naslednja podjetja oziroma ekipe: Mestna občina Velenje skupaj s Komunalo Velenje, Gorenje Velenje, Premogovnik Velenje, Esotech, Upravna enota Velenje in Zavod za pokojninsko in invalidsko zavarovanje Slovenije.

Igre so potekale v športnem duhu in sproščeno, včasih na trenutke pa zelo napeto in tekmovalno.

REZULTATI

1. MESTO - TAJANA MIHALJEV

2. MESTO - MATEJA REPNIK

3. MESTO - ŠPELA TAJNIK

Čestitamo vsem udeležencem in upamo, da se naslednje leto vidimo v še večjem številu!