Atletika - Dominkovič in Štruc državna prvaka

NOVICA 19.09.2016

Minuli vikend je bilo na Ptuju prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16. Naši mladi atleti so bili odlični. Osvojili so 9 kolajn in kar nekaj nehvaležnih četrtih mest. Državna prvaka sta postala Filip Dominkovič v metu kopja in Antonio Štruc v suvanju krogle.

Tekmovanje je bilo tudi izbirno za reprezentanco Slovenije, ki bo zastopala naše barve prihajajoči vikend v Tranvi na Sloveškem. V reprezentanco se je na podlagi doseženih rezultatov uvrstilo kar pet naših atletov: Nea Meh, Jaka Grabner, Antonio Štruc, Luka Lah in Filip Dominkovič.

Rezultate lahko pogledate na povezavi!

Fotogalerijo najdete na FB strani Atletskega kluba Velenje!

Čestitamo!