Smučarski skoki - Ožbej Jelen na stopničkah v Kranju

NOVICA 21.09.2016

20.9.2016 je SSK Ilirija v Kranju na skakalnici HS 109 organizirala tekmovanje za pokal Cockta v smučarskih skokih. Tekmovalo je 107 temnovalcev in tekmovalk v različnih kategorijah.

Od velenjskih tekmovalcev je na stopničkah stal le Ožbej Jelen, v kategoriji mladincev do 18 let. Tik pod stopničkami je stal član Marjan Jelenko, pri članicah pa je Jerneja Brecl osvojila 6. mesto.
Člani: 4. Marjan Jelenko, 17. Niko Hižar;
Mladinci do 20 let: 16. Patrik Vitez, 18. David Strehar
Mladinci do 18 let: 3. Ožbej Jelen, 11. Gašper Brecl, 16. Vid Vrhovnik, 18. Rok Jelen, 28. Denis Pikelj
Članice: 6. Jerneja Brecl

Čestitke!