OŠ MOZIRJE PODROČNI PRVAK V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE DEČKE

NOVICA 06.12.2005

Prenesite datoteko

V torek 22.11.2005 so se v lepi Športni dvorani Nazarje za naslov področnega prvaka pomerile 4 najboljše ekipe iz področja Velenje. Sodelovale so: OŠ Šalek, OŠ Livada, OŠ Mozirje in OŠ Nazarje. Ekipe so igrale med samo po sistemu vsak z vsakim. Najboljša je bila ekipa OŠ Mozirje, druga je bila ekipa OŠ Šalek, tretja ekipa OŠ Nazarje in četrta ekipa OŠ Livada. Prvi dve ekipi sta se uvrstili na četrtfinale državnega prvenstva, ki bo predvidoma konec januarja 2006. Rezultati v priponki!