Šolski šport - področno tekmovanje v plesu

NOVICA 24.04.2017

V sredo, 19. 4. 2017, je v športni dvorani gimnazije Velenje potekalo področno šolsko plesno tekmovanje za osnovne šole, ki ga v sodelovanju Plesne zveza Slovenije in pod okriljem športne zveze Velenje je organizirala OŠ Livada Velenje. Tekmovanja Za celjsko območje so se udeležile tudi najboljše plesalke nekaterih velenjskih osnovnih šol.

Rezultati najboljših uvrstitev velenjskih plesalk v posameznih plesih hip hop, pop, latino:
1. mesto Taja Vidmar, OŠ Livada
10. mesto Aneja Blazinšek, OŠ Livada
13. mesto Zala Jerčič, OŠ Antona Aškerca
18. mesto Nuša Osrečki, OŠ Antona Aškerca
23. mesto Monika Vertačnik, OŠ Miha Pintar Toledo

Poleg posameznih plesov pa je potekalo tudi tekmovanje šolskih produkcij. OŠ Livada je med produkcijami dosegla 4. mesto, OŠ Antona Aškerca pa 6. mesto. Obe šoli sta se tako uvrstili na državno tekmovanje.

Čestitamo!