Pregled novic

ATLETSKO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE

NOVICE 24.06.2022
Ta petek in soboto bo v Velenju potekal vrhunec atletskega dogajanja na domačih tleh. Na sporedu je Prvenstvo Slovenije za člane in članice.
Preberi več...

PRAZNOVALI SMO OLIMPIJSKI DAN

V četrtek, 23. 6. 2022 smo praznovali Olimpijski dan in sicer smo skupaj z olimpijko Glorio Kotnik obiskali osnovno šolo Gorica, kjer je preživljala svoje osnovnošolske dni.

DRŽAVNI REKORD ZA MLADO VELENJSKO ATLETINJO

Na Celjskem stadionu je včeraj potekal miting v skokih in metih. Mlada atletinja, Oriana Lovrec je v suvanju krogle postavila državni rekord v kategoriji U14.

MLADA ATLETA BRONASTA NA PRVENSTVU SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINKE IN MLADINCE

NOVICE 22.06.2022

MEDNARODNI MITING RAVNE 2022 POSTREGEL Z VELIKO FINALNIMI NASTOPI

NOVICE 20.06.2022
V soboto (18. 6. 2022) so se velenjske starejše (kadeti, mladinci) selekcije udeležile mednarodnega plavalnega mitinga na Ravnah na Koroškem

MLADI VELENJSKI ATLETI ODLIČNI NA PRVENSTVU SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE

Na Ptuju je pretekli vikend potekalo ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U-12 in U-14. Dekleta U-14 so osvojile ekipno 1. mesto.

ZUPINOVA BALKANSKA PRVAKINJA, HORVATOVA DRUGA

Na balkanskem prvenstvu v atletiki, ki poteka v Romuniji, je Agata Zupin s časom 57,05 zmagala v teku na 400m z ovirami, Anita Horvat je s časom 2:02,05 osvojila 2. mesto v teku na 800m, Jerneja Smonkar pa je bila s časom 2:03,55 4. v teku na 800m.

IZJEMEN USPEH MLADIH VELENJSKIH PLAVALCEV; SKUPNO ZMAGALI NA TROBOJU

V nedeljo (19. 6. 2022) se je odvijalo na olimpijskem bazenu v Ravnah na Koroškem še zadnje 3. kolo poletnega troboja med plavalnimi klubi iz Raven na Koroškem, Maribora in Velenjem. F

CVETKOTI ODLIČNI NA DRŽAVNEM PRVENSTVU!

NOVICE 16.06.2022
Minuli vikend,11. in 12.6.2022, se je v Kamniku odvilo Državno prvenstvo v sabljanju za kategorije člani, veterani, U10, U12, in U14, v vseh treh orožjih (floret, sablja, meč).