Medobčinsko tekmovanje v malem nogometu za starejše dečke - finale

(10.10.2017)

Prenesite priponko

Včeraj, 9. oktobra 2017 je v Rdeči dvorani potekalo finale medobčinskega tekmovanja v malem nogometu za starejše dečke.

Najprej sta se med seboj pomerili ekipi OŠ Šalek in OŠ bratov Letonja. Z 1 : 0 je zmagala ekipa OŠ Šalek. Nato sta na igrišče stopili ekipi OŠ Antona Aškerca in OŠ KDK Šoštanj. Po prostih strelih si je tekmo za 1. mesto priborila ekipa OŠ Antona Aškerca.

Zelo napeti sta bili tudi tekmi za tretje in za prvo mesto. Obe sta bili odločeni šele po streljanju prostih strelov. Zmagovalka tekme za 3. mesto je tako postala OŠ bratov Letonja, v tekmi za prvo mesto pa so imeli na koncu več športne sreče učenci OŠ Šalek.

Na področno tekmovanje, ki bo predvidoma v sredini novembra, sta se uvrstili OŠ Šalek in OŠ Antona Aškerca.

Rezultate si lahko pogledate v priponki.