IZBOR NAJBOLJŠIH ŠPORTNIKOV V MO VELENJE ZA LETO 2006

NOVICA 05.12.2006

Prenesite datoteko

Tudi letos predstavljamo razpis za izbor najboljših na področju športa v MO Velenje za leto 2006.
Prireditev 'ŠPORTNIK LETA 2006' bomo organizirali v mesecu februarju 2007, predvidoma bo to 09.02.2007 v prenovljenem Domu Kulture.
Prosimo vas, da nam do 20. decembra 2006 pošljete pisne predloge za izbor, na priloženih obrazcih v pisni in elektronski obliki. Upoštevajo se vsi rezultati doseženi do 15.12.2006.
Prav tako prosim za fotografije vseh kandidatov, če je možno v elektronski obliki, ker bomo pripravili za vsakega kandidata predstavitev v Power pointu s sliko in osnovnimi podatki.
NE POZABITE NAPISATI TUDI NASLOVE PREDLAGANIH KANDIDATOV!!!
Vse prijave na razpis sprejemajo do 20.12.2006 na naslov sportnazveza.velenje@siol.net oz. osebno na Športni zvezi Velenje.
Obrazce najdete v priloženi datoteki.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!