DAN KOŠARKE MED ZIMSKIMI POČITNICAMI

NOVICA 21.02.2014

Spoznaj košarko in se druži z Lipkom
Zimske počitnice so pred vrati, že veš kaj boš počel-a? V sredo 26. februarja lahko spoznaš vse čare košarkarske igre in se družiš s priljubljeno maskoto Lipkom.
Športna zveza Velenje in Košarkarska zveza Slovenije te vabita, da postaneš košarkar-ica za en dan in spoznaš to čudovito igro z žogo.
Trening košarke je brezplačen, namenjen je osnovnošolcem in osnovnošolkam od prvega do devetega razreda, prav vse pa čaka tudi manjše presenečenje.
Kaj potrebuješ? Športno opremo in veliko dobre volje. Za vse ostalo poskrbimo mi. Pridi in se dobimo pod koši.
V sredo, 26. februarja med 9.30 in 11.30 uro v Rdeči dvorani v Velenju!
PRIDI IN SE ZABAVAJ!