[Atletika] V Istanbulu odlično nastopili trije velenjski atleti

NOVICA 22.02.2021

Pretekli vikend je v Istanbulu potekalo Balkansko dvoransko prvenstvo v atletiki, kjer so nastopili tudi trije člani velenjskega atletskega kluba. S svojimi odličnimi nastopi so posegli po dobrih uvrstitvah.

Anita Horvat je tekla v teku na 400m in si s časom 53,44s pritekla bronasto medaljo. Prav tako je bila del ženske štafete na 4x400m, kjer so si dekleta pritekla 3. mesto.

Jerneja Smonkar je nastopila v teku na 800m in si s časom 2.06,85 prav tako pritekla bronasto medaljo.

Dino Subašič pa je v skoku v daljino po dveh prestopih v tretjem poletel 7,23m in si prisvojil 9. mesto.

Čestitke vsem!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletska zveza Slovenije

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!