Atletsko prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

NOVICA 26.09.2022

V Kopru je ta vikend potekalo prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14. Naši atleti so se odrezali odlično.

• Alja Brvar je zmagala v tekmovalni hoji na 1000m.
  • Anja Prostor je zmagala v tekmovalni hoji na 2000m.
  • Sara Acman je zasedla 3. mesto v teku na 60m in 200m.
  • Samaja Djedovič je zmagala v skoku v daljino.
  • Vid Kugonič se je uvrstil v B finale teka na 60m in na koncu zasedel 7. mesto.
  • Ella Jozič se je uvrstila v B finale teka na 60m in na koncu zasedla 5. mesto.
  • Punce so v štafeti na 4x100m in na 4x200m za U14 v postavi Djedovič, Gradišnik, Rupreht in Acman zmagale
  • Gaja Gradišnik se je prav tako uvrstila v finale A teka na 60m in zasedla končno 6. mesto.
  • Oriana Lovrec je zmagala v metu krogle.

Čestitke vsem za odličen boj v mokrih razmerah!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje