Medobčinsko tekmovanje v malem nogometu za mlajše dečke

NOVICA 23.04.2019

V torek, 16. 04. 2019 je v Rdeči dvorani Velenje potekalo finale medobčinskega tekmovanja v malem nogometu za mlajše dečke. Na tekmovanje so se iz predtekmovanja uvrstile štiri ekipe, ki so tekmovale po križnem sistemu. Po uvodnih tekmah sta si finale priigrali ekipi OŠ Antona Aškerca in Oš Livada, slednja se je tudi boljše odrezala in tako osvojila prvo mesto. Obe ekipi sta se uvrstili na področno tekmovanje.

Tekma za tretje mesto je potekala med ekipama OŠ bratov Letonja in OŠ Šalek, kjer pa so bili boljši učenci OŠ bratov Letonja in tako osvojili tretje mesto na medobčinskem tekmovanju.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na POVEZAVI.