Rezultati atletskega troboja 2019

NOVICA 04.06.2019

Včeraj, torek 04. 06. 2019, se je na mestnem stadionu Velenje odvijal atlestki troboj, kjer so se učenke in učenci osnovnih šol pomerili v treh različnih atletskih disciplinah in sicer v metu vortexa, tek na 60m ter skok v daljino.

Otroci so pokazali svojo navdušenost do športa in tako dali vse od sebe ter pustili srce na stadionu. Vzdušje na samem tekmovanju je bilo super, saj smo bili deležni veliko nasmejanih obrazov športnikov in športnic.

Najbolje so se odrezali:

Pri deklicah, letnik 2008: 1. mesto - Žrt Liona - OŠ Livada, 2. mesto - Mežnar Maša - Šalek in 3. mesto - Hribernik Ula - KDK Šoštanj.

Pri deklicah, letnik 2009: 1. mesto - Skornšek Nika - KDK Šoštanj, 2. mesto - Bečarevič Tara - Livada in 3. mesto - Marinič Ina - Šalek.

Pri dečkih, lentik 2008: 1. mesto - Sovič Nik - KDK ŠOŠTANJ, 2. mesto - Skaza Tristan - Šalek in 3. mesto Mežnar Florjan - KDK Šoštanj.

Pri dečkih, letnik 2009: 1. mesto - Bankovački Bogdan - Livada, 2. mesto - Vladušič Branko - Livada in 3. mesto - Fricelj Noa - Livada.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate tukaj.

Najboljši tekmovalci so seveda prejeli priznanja, domov pa so vsi odšli zadovoljni, saj so z gibanjem naredili nekaj dobrega zase.

Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje