Rezultati področnega predtekmovanja v rokometu za starejše dečke

NOVICA 28.11.2019

V torek, 26.11.2019 in v sredo, 27.11.2019 smo izpeljali področna predtekmovanja v rokometu za starejše dečke. Na tekmovanje je bilo prijavljenih 7 ekip, ki smo jih razdelili v dve predtekmovalni skupini.

V torek so se najbolje odrezali učenci osnovne šole Gorica, ki so si skupaj z drugouvrščenimi učenci osnovne šole Antona Aškerca zagotovili mesto v v finalu področnega tekmovanja.

V sredo pa so se med seboj pomerili učenci osnovnih šol KDK Šoštanj, Mozirje in Miha Pintar Toledo. Slednji dve ekipi so se uvrstili v finalne področnega tekmovanja, kjer se bodo po križnem sistemu pomerili z ekipama iz skupine A.

Podrobnejše rezulatate si lahko ogledate na POVEZAVI.

Čestitamo!

OŠ Miha Pintar Toledo OŠ Mozirje OŠ Gorica OŠ Antona Aškerca OŠ Šalek