Mlade športne delavke pozor!

NOVICA 23.03.2020

Spoštovani,

Olimpijski komite Slovenije vas vljudno vabi k sodelovanju v projektu »Training the Female Sport for all Leaders of Tomorrow«, ki vam ponuja priložnost, da kot mentoriranka v tem projektu, v sodelovanju s strokovnjaki iz Evropske unije in Afrike, pridobite znanje, spretnosti in izkušnje za uspešno delo na vodstvenih položajih v športnih organizacijah, predvsem na področju športa za vse, športne rekreacije.

Projekt poteka do 31.12.2021. V Sloveniji ga vodi Olimpijski komite SlovenijeZdruženje športnih zvez, ki nastopa v vlogi partnerja projekta. Vodilni partner je TAFISA - Svetovna organizacija športa za vse.

Projekt sofinancira Evropska unija preko programa Mobility in Sport, sodelovanje in partnerstvo Evrope in Afrike.

Te zanima??

Več informacij in uradno vabilo k sodelovanju si lahko prebereš na spodnjih povezavah:

Vabilo k sodelovanju pri projetku - Olimpijski komite Slovenije

Opis projekta - TAFISA

Te sodelovanje zanima? Kaj moraš storiti?

Najkasneje do 6. aprila pošljete vso zahtevano dokumentacijo na naslov sportzavse@olympic.si, kjer smo vam na voljo za vse dodatne informacije.

Zahtevana dokumentacija:

Priloga 2

Priloga 3

Izbor mentorirank bo opravljen do konca aprila. Vse kandidatke boste o izboru obveščene po e-pošti.

Zgrabi priložnost in se pridruži mednarodnim športnim strokovnjakom!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!