Velenjski atleti posegli po super uvrstitvah na tekmovanju v Celju

NOVICA 07.09.2020

V Celju se je čez vikend odvijal atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke.

Velenjski atleti so posegli po super uvrstitvah

Jaka Grabner je zmagal v tekmovalni hoji na 5000m, Luka Lah je osvojil 2. mesto v metu krogle, Sebastjan Turinek je zmagal v teku na 800m in zasedel 3. mesto v teku na 400m, Filip Dominkovič je zmagal v metu kopja, Gašper Juhart je zasedel 3. mesto v metu kopja, Tim Dolar pa je osvojil 3. mesto v metu diska.

Tjaša Prostor je zasedla 2. mesto v tekmovalni hoji na 5000m, Lara Skornšek pa je osvojila 3. mesto v metu diska.

Isti vikend se je v Slovenski Bistrici odvijalo tudi ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14.

Najmlajši atletsi velnjskega kluba so se odrezali več kot odlično in se pogumno borili ter izboljševali svoje osebne rekorde.

Pionirke U12 so ekipno zasedle 2. mesto, pionirji U12 - 5. mesto, pionirke U14 - 7. mesto in pionirji - U14 4. mesto!

Vir: Atletski klub Velenje