Rezultati področnega ekipnega področnega tekmovanja v atletiki

NOVICA 02.10.2020

V četrtek, 1.10.2020 je na mestnem stadionu ob Jezeru v Velenju potekalo področno ekipno tekmovanje osnovnih šol v atletiki.

Med učenci se je pomerilo 5 ekip iz osnovnih šol, najbolje pa so se odrezali učenci osnovne šole Livada Velenje. Prav tako so tudi med učenkami najboljše rezultate dosegle osnovnošolke iz Livade.

Kljub ukrepom, ki so tekmovanje naredili malo drugačno kot sicer so učenci in učenke uživali in se zabavali v atletiki, kar je tudi bistvo šolskih športnih tekmovanj.

Rezultate tekmovanja si lahko ogledate na POVEZAVI.

Vsem učenkam in učencem čestitamo!

Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!