Skalčki na Hungarian Kickboxing World Cup-u

NOVICA 19.06.2023

Taekwon-do & Kickboks klub Skala se je ta vikend (17. in 18.6.2023) udeležil mednarodnega tekmovanja v Budimpešti in dosegel odlične rezultate.

Rezultati Skalčkov na Hungarian Kickboxing World Cup so sledeči:
1. mesto - Borut Sobota člani -94 kg
1. mesto - Luka Krel člani -89 kg
1. mesto - Staša Lipnik članice +70 kg
2. mesto - Tadeja Sušec starejše deklice -46 kg
3. mesto - Lina Halilović starejše deklice -60 kg
3. mesto - Dean Vukančić člani -84 kg

Po dveh odličnih zmagah sta bila v četrtfinalu poražena Dominik Jerovšek in Sara Kos. World Cup-a so se udeležili tudi Tina Sušec, Taras Alić in Pia Zoja Glavnik.

Trener Peter Landeker je zadovoljen z borbami, saj so vsi Skalčki prikazali napredek.

Čestitke!

Vir: Taekwon-do & Kickboks klub Skala

Foto: Taekwon-do & Kickboks klub Skala Foto: Taekwon-do & Kickboks klub Skala Foto: Taekwon-do & Kickboks klub Skala