VABILO NA ZAČETNI TEČAJ GOLFA

NOVICA 09.05.2024

Golf klub Velenje tudi v novi golf sezoni 2024 pripravlja začetni tečaj golfa za vse zainteresirane kandidate. Izvedba tečaja je zagotovljena.

Tečaj je sestavljen iz praktičnega dela ter teoretičnega dela z razlago pravil in etikete obnašanja na in ob igrišču. Praktični del bo izpeljan v 8 urah (4 termini po 2 uri), ki ga bo vodil klubski pro Jure Vasle. Po končanem praktičnem delu bo izpeljan še teoretični del, ki traja okvirno 2-3 ure in je sestavljen iz teoretične predstavitve pravil ter praktičnega prikaza na igrišču. Predavanje bo vodil licenciran sodnik Marjan Kovač.

Predvideni termini praktičnega dela:
1. termin: sreda 29. 5. 2024, od 18. do 20. ure,
2. termin: četrtek 30. 5. 2024, od 18. do 20. ure,
3. termin: sreda 5. 6. 2024, od 18. do 20. ure,
4. termin: sreda 6. 6. 2024, od 18. do 20. ure.
Rezervna termina v primeru odpovedi zaradi vremena:
• sreda 12. 6. 2024, od 18. do 20. ure in
• četrtek 13. 6. 2024, od 18. do 20. ure

Termin teoretičnega dela bo usklajen s tečajniki in zato določen kasneje.

Pogoji za opravljanje tečaja:
• Kandidat na prvem terminu izpolni prijavnico za opravljanje tečaja in poravna strošek tečaja 100 €.
• Pred opravljanjem teoretičnega dela mora kandidat predložiti potrdilo o članstvu v enem od registriranih golf klubov v Sloveniji. Namreč brez potrjenega članstva Golf zveza Slovenije (GZS) kandidata ne bo registrirala in ne bo mogel prejeti članske izkaznice in pridobiti HPC.
Ugodnosti za opravljanje tečaja:
• GK Velenje za vse prijavljene kandidate na začetni tečaj golfa nudi promocijsko ponudbo včlanitve v klub GK Velenje. Ob včlanitvi v klub je kandidat oproščen članarine za 1. leto in za vpis poravna zgolj vpisnino v višini 100 €. Dodatno prejme kandidat ob včlanitvi še bonus vadbenih žogic v vrednosti 50 €. Za drugega družinskega člana je 50 % popusta (vpisnina 50 €) in sorazmerni bonus (25 eur vadbenih žogic).

Rok za prijavo: prijave se zbirajo do 27. 5. 2024 oz. do zapolnitve prostih mest.

Kontakt za prijavo kandidatov:
Rok ŽEVART
Mob. 031 824 295, e-pošta: rok.zevart@gmail.com.

Foto: Golf klub Velenje