Tenis - Manca Lampret odlična na državnem prvenstvu za dekleta do 18 let

NOVICA 18.12.2019

Na DP do 18 let za dekleta, ki je potekalo od 9. do 12.12.2019 na igriščih ŽTK Maribor je Članica ŠTK Velenje Manca Lampret dosegla odmeven rezultat med dvojicami v paru s članico ŽTK MB Niko Strašek.

Manci in Niki je le stopnička zmanjkala do naslova Državne prvakinje. Punci sta izgubili finalno srečanje z rezultatom 62, 61 in tako osvojili končno 2.mesto.

Za rezultat ji čestitamo in hkrati verjamemo da ji bo še tisto zadnjo stopničko do zmagoslavja kaj kmalu uspelo uresničiti.

Vir: ŠTK Velenje

Foto: ŠTK Velenje