Velenjski atleti odlični na mednarodnem atletskem mitingu

NOVICA 08.06.2020

V soboto, 06.06.2020 se je v Kranju odvijal mednarodni atletski miting mladih in za našimi atleti je zelo uspešen dan.

Zvrstilo se je veliko dobrih uvrstitev in osebnih rekordov!

V članski kategoriji je Agata Zupin zmagala v tekih na 100 in 300m, Anita Horvat je zmagala v teku na 200m in osvojila 2. mesto v teku na 100m!

Dino Subašič je zmagal v skoku v daljino, Tomaž Turinek je osvojil 3. mesto v teku na 100m, Gašper Juhart pa si je v metu kopja prisvojil 2. mesto!

V mladinski kategoriji si je Hana Marovt pritekla 3. mesto v teku na 100m in 2. mesto v teku na 200m, med dečki si je Gal Golob pritekel 3. mesto v teku na 100m, med deklicami pa je Hana Juhart osvojila 3. mesto v metu krogle!

Čestitke vsem!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje