Judo - polaganje pasov

NOVICA 12.06.2017

V četrtek, 8.6.2017, in petek, 9.9.2017, je potekalo polaganje pasov za mlajše in nadaljevalne tečaje.

Nadaljevalni tečaji so polagali pasove v četrtek. Svoje že kar obširno znanje so pokazali naši judoisti, ki so opravljali izpit za rumeni pas in višje pasove vse do zelenega. Tako so uspešno zaključili sezono, pred njimi pa so že treningi na prostem in pa judo kamp.

V petek je potekalo polaganje pasov za naše najmlajše judoiste, ki so pokazali kaj vse so se letos naučili. S prvo premagano stopničko so stopili na pot proti mojstrskemu pasu, ki si ga bodo morda z trdim delom in pridnostjo nekoč prislužili.

Vsem judoistkam in judoistom čestitamo!

Vir: Judo klub Velenje

Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje