Velenjski črni rudarji odlični na ADRIA BOWL III 2024

NOVICA 24.04.2024

Minuli vikend  (20. in 21. aprila 2024) so se črni rudarji (Velenje Black miners) odpravili na enega izmed največjih mednarodnih turnirjev v Evropi, v največji izvedbi doslej, na katerem je sodelovalo kar 50 ekip. Med izjemno kvalitetno konkurenco so osvojili solidno 9. mesto v elitni diviziji. S to uvrstitvijo so končali turnir kot druga najuspešnejša slovenska ekipa za prvaki Kranjski jazbeci.

SKUPINSKI DEL:
Velenje Black Miners 35:12 Zagreb Patriots
Velenje Black Miners 36:33 Badener Greifs
Velenje Black Miners 26:33 Amsterdam Unity

ROUND OF 16:
Velenje Black Miners 7:34 Amsterdam Panthers

PLACEMENT MATCH 9-12:
Velenje Black Miners 27:7 Mamuts Garrosa

PLACEMENT MATCH 9-10:
Velenje Black Miners 19:14 Munich Spatzen

Čestitke!

Vir: Velenje Black Miners