Rokomet - Osice zmagovito zakorakale v polfinalni skupini

NOVICA 19.03.2018

Mlajši dečki so v soboto v Rdeči dvorani zmagovito zakorakali v nastope v polfinalnih skupinah. Starejša selekcija A je bila s 25:21 boljša od ormoškega Jeruzalema, mlajša B pa z 21:13 od Herza Šmartnega.

Starejši dečki B so gostovali v Metliki. Tekma se je začela po željah gostiteljev, ki so z globoko obrambo 3-2-1, onemogočali osicam doseganje zadetkov. Že na začetku tekme so povedli s 3:1 in razliko dveh zadetkov držali v svojih rokah do konca prvega polčasa. Osice se na tekmi nikakor niso uspele zbrati in z ogromno tehničnimi napakami ter streli preko vrat izgubile prvi dvoboj v sezoni 2017/18. Vseeno pa še vedno zasedajo prvo mesto v polfinalni skupini B, ki vodi na finalni turnir najboljših štirih ekip v Sloveniji.

Vir: Rokometni klub Gorenje Velenje

Foto: Jurij Kodrun