Atletika - Aps za mladince in mladinke

NOVICA 10.09.2018

Minuli vikend so pomerile moči, tako posamezniki, kot ekipe starejdih mladincev in mladink in vseh slovenskih klubov. Atletski pokal Slovenije je potekal dva dni, torej v soboto, 8.in v nedeljo, 9. septembra.

Velenjski atleti in atletinje so bili odlicni, fantje so se zavihteli na 2. mesto, dekleta na 5. mesto med klubi v Sloveniji.
Blesteli so tudi posamezniki, ki so osvojili kolajne:
Alja Trupej, 2. mesto, 800 m, Esma Pajt, 2. mesto, met kladiva, Živa Bracič, 2. mesto, 5000 m, Jaka Grabner, 1. mesto, 5000 m hoja, Luka Lah, 2. mesto, met diska, Dino Subašič, troskok, 2. mesto, Alen Subašič, 400 m, 3. mesto, moška štafeta 4x400 m v postavi Turinek, Majcenovič, Krejan in Subašič A., 3. mesto.

Čestitamo!

Vir: AK Velenje