Velenjski atleti odlični v Češči vasi in na Dunaju

NOVICA 03.02.2020

V soboto, 01.02.2020 so se velenjski atleti odpravili v Češčo vas, kjer je tokrat potekalo Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke. Velenjski mladinci so se odrezali odlično!

Osvojeni sta bili kar dve 1. mesti: Luka Lah je zmagal v metu krogle, Matevž Sušec pa v teku na 1500m!

Jutranjega mitinga v isti dvorani pa se je udeležil Tadej Enci, ki je v teku na 400m osvojil 2. mesto

Jerneja Smonkar, pa se je udeležila dvoranksega mititnga na Dunaju, kjer is je v zelo močni konkurenci s časom 2.07.53 pritekla 6. mesto.

Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje