Atletika - atleti zelo uspešni na DP v mnogoboju U12 in mnogoboju U14

NOVICA 10.02.2020

Mladi atleti so se prejšnji vikend sodelovali na DP v mnogoboju za kategorije U12 in U14.

V soboto 8.2.2020 je ekipa mladih atletov AK Velenje na prvenstvu Slovenije v mnogoboju za U12, v Slovenski Bistrici, zasedla skupno 2. mesto! Vsi so se zelo pogumno borili in izboljševali osebne rekorde, Acman Sara pa je med pionirkami zasedla 2. mesto!

V nedeljo 9.2.2020 pa je na stopničke stopila ekipa pionirjev AK Velenje v Ljubljani, kjer so zasedli vseekipno 3. mesto na prvenstvu Slovenije v dvorani v mnogoboju za kategorijo U14!!

Čestitamo vsem!

Vir: Atletski klub Velenje