Atleti velenjskega kluba so se odlično odrezali na domačem stadionu

NOVICA 30.08.2020

Včeraj se je na domačem stadionu v Velenju odvijalo ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke!

Atleti velenjskega kluba so se odrezali odlično, mladinke so ekipno osvojile 3. mesto, mladinci pa 4. mesto.

Turinek Sebastjan je zmagal v teku na 400m, Pusovnik Blaž je osvojil 3. mesto v teku na 800m, Dobrila Timotej 3. mesto v teku na 1500m in Šonc Bruno 3. mesto v teku na 3000m

Grabner Jaka v tekmovalni hoji na 3000m s časom 13.52.70 ni le zmagal, temveč tudi postavil nov državni rekord v tej disciplini.

Dolar Tim je v metu diska osvojil 2. mesto in v metu kladiva 3. mesto.

Trupej Alja je v teku na 400m osvojila 2. mesto, Skornšek Lara je v metu diska zmagala, Nišič Naida pa je zmagala v metu kladiva.

Fantje v postavi: Golob Gal, Skornšek Luka, Pusovnik Blaž in Turinek Sebastjan so si v štafeti na 4x100m pritekli 3. mesto, v štafeti na 4x300m pa 2. mesto!

Čestitke vsem!

Vir: Atletski klub Velenje