Golf klub Velenje vabi na tečaj golfa za začetnike

NOVICA 31.08.2020

Golf klub Velejne razpisuje septembrski termin golf tečaja za začetnike.

Začetek je v sredo 9.9.2020 ob 16.00 uri.

Tečaj je sestavljen iz teoretičnega dela (3 ure) in praktičnega dela (predvidoma 4x 2 uri).

Teoretični del bo izpeljan v sredo 9.9.2020 ob 16.00 uri v prostorih podjetja Adesco d.o.o., Koroška cesta 37a, 3320 Velenje.

Praktični del bo potekal na vadišču GK Velenje, predvidoma ob četrtkih in torkih. Termin in uro bomo s kandidati uskladili v sredo 9.9.2020 (teoretični del).

Cena tečaja je 50,00€ EUR in se poravna na začetku tečaja. V ceno so vštete tako vadbene žogice, kot tudi vadbene palice.

Kandidat mora po opravljenem tečaju odigrati igro na igrišču v spremstvu polnoletnega igralca z ustreznim handicapom. Strošek je igralnina na izbranem igrišču + dodatnih 20,00€, ki jo igrišče nakaže Golf zvezi Slovenije. Pogoj za igro pa je članstvo v golf klubu. Pogoje za vpis v Golf klub Velenje bodo predstavili na začetku tečaja.
Prijave najkasneje do petka 4.9.2020.

Prijave na elektronskem naslovu – rok.zevart@gmail.com ali na telefonu 031/824-895 (Rok).

Število udeležencev je omejeno.

Vabljeni!

Vir: Golf klub Velenje