Zmaga nogometašev NK Rudar

NOVICA 17.10.2022

Pet zadetkov je padlo v šaleško-koroškem obračunu Rudarja in Fužinarja, točke pa so ostale v Velenju, čeprav so v deveti minuti povedli Ravenčani, v polno je meril Chris Cener. Gostje so izenačili v končnici prvega polčasa, uspešen je bil Filip Kosić, v osmi minuti nadaljevanja tekma pa je najstrožjo kazen za domače vodstvo izkoristil Nikola Pejović. Knapi so vodili zgolj tri minute, Faris Zubanović je s sedmim golom sezone poravnal izid, kljub vsemu pa se je na koncu smejalo gostiteljem. V 76. minuti se je zadetka za zmago Velenjčanov veselil posojeni up Gorice Luka Baruca. Velenjčani so se na lestvici zavihteli pred Krško, Primorje in tudi Fužinar.

NK Rudar zaseda 9. mesto na lestvici 2. SNL.

Vir: nzs.si

Foto: NK Rudar