Velenjski atleti odlični v Slovenski Bistrici in Domžalah

NOVICA 27.02.2023

Pretekli vikend je v Slovenski Bistrici potekalo finale Prvenstva Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirke in pionirje selekcij u12 in u14. V finale se je uvrstilo 6 velenjskih atletov, Nal Maurer, Juš Jelen, Iza Perše; vsi u12 ter Gaja Gradišnik, Neja Jančič in Jure Merčnik; vsi u14.

Tekmovali so po svojih najboljših močeh in dosegli super rezultate.

Isti vikend je v Domžalah potekalo Zimsko prvenstvo slovenije v metih za članski in mlajši mladinski kategoriji. Atleti velenjskega kluba so pokazali odlične mete in dosegli vrhunske rezultate.
ČLANI:
2. mesto - Filip Dominkovič, kopje, 65,87 m