Državno prvenstvo v PARA karateju uspešno za velenjski klub

NOVICA 05.03.2023

V soboto, 4.3.2023 so PARA karateisti in člani Karate kluba Velenje preživeli na Polzeli, kjer je potekalo Državno prvenstvo za člane, veterane in PARA karate.

Nastopilo je:
8 PARA karateistov - Josip Mijo Grbić, Emin Uratnik, Žiga Salamun, Sara Pustinek, Dejan Cvijić, Sabina Cimperc, Tjaša Lenko in Diandra Bekčić ter 2 člana - Vita Lebič in Benjamin Mešanović.

Z veliko truda in vaje ter z dobrimi nastopi, so osvojili:
1. mesto in naziv državne prvakinje: Diandra Bekčić - Osebe z motnjo v duš. razvoju +16 let (ženske)
1. mesto in naziv državne prvakinje: Tjaša Lenko - Downov sindrom ženske +16 let
1. mesto in naziv državnega prvaka: Žiga Salamun - Osebe z motnjo v duš. razvoju 12-16 let (moški)
2. mesto in naziv državne podprvakinje: Sabina Cimperc - Osebe z motnjo v duš. razvoju +16 let (ženske)
2. mesto in naziv državne podprvakinje: Sara Pustinek - Downov sindrom ženske +16 let
2. mesto in naziv državnega podprvaka: Emin Uratnik - Osebe z motnjo v duš. razvoju 12-16 let (moški)
2. mesto in naziv državnega podprvaka: Dejan Cvijić - Downov sindrom moški +16 let
5. mesto: Josip Mijo Grbić - Osebe z motnjo v duš. razvoju +16 let (moški)
5. mesto: Benjamin Mešanović - Kata člani +16 let

Čestitke vsem za osvojene rezultate, predvsem pa za trud, ki ga vloži prav vsak izmed njih. Skupno so trije člani postali državni prvaki, štirje pa državni podprvaki.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje