[NOGOMET] Pokalni obračun favoriziranemu Mariboru

NOVICA 09.03.2023

V sredo, 08.03.2023 sta se v osmini finala Slovenskega pokala na Mestnem stadionu Ob jezeru pomerila NK Rudar in NK Maribor. Gostje iz Maribora so opravičili vlogo favorita in v Velenju slavili zmago.

NK RUDAR VELENJE - NK MARIBOR 0 : 4

RUDAR VELENJE: Biuk, Verbič, Bošković, Musa (58' Tubić), Džumhur (58' Zukić), Bićanić, Kočar, Brkić (53' Biggs), Kosić (70' Majcenovič Urh), Jovanović, Vošnjak. Klop: Moćić, Avdić, Majcenovič Urh, Mijošek, Kujović, Zukić, Tubić, Biggs, Jozič. Trener: Adnan Zildžović.

NK MARIBOR: Jug, Žinič, Watson (46' Uskoković), Šoštarič Karič (58' Mitrović), Guerrico, Lorber (58' Laušić), Repas (68' Božičković), Iličić, Tolić, Brnić, Vipotnik (73' Jakupović). Klop: Bergsen, Mitrović, Uskoković, Laušić, Božičković, Ishaq Rafiu, Kronaveter, Jakupović, Alijagić. Trener: Damir Krznar.

Strelci: 0:1 Vipotnik (45), 0:2 Vipotnik (50), 0:3 Brnić (80), 0:4 Tolić (81)

Foto: NK Rudar