Sprejem za kolesarje dobrodelne akcije

NOVICA 03.05.2023

Jutri bo med 17. in 19. uro na Titovem trgu sprejem karavane kolesarjev humanitarnega kolesarskega dogodka Dobrodelno okrog, ki bo v petih dneh prekolesarila 1.225 kilometrov. Slogan letošnjega projekta je Pot za srečo otrok.

V dobrodelne namene bo Mestna občina Velenje organizatorjem izročila ček v višini 2.000 €. Športna zveza Velenje bo v sodelovanju z Mestno občino Velenje pripravila pestro dogajanje in zanimive športne aktivnosti za otroke s kolesi, rolerji, rolkami in kotalkami.

Prijazno vabljeni!

Foto: DOS