Karate klub Tiger osvojil pokal za najboljšo ekipo malčkov

NOVICA 07.03.2024

Na podelitvi nagrad za naslov "NAJ KARATEIST 2023" pod okriljem Karate zveze Slovenije je Karate klub Tiger v sestavi Darijan, Safet in Liam zasluženo osvojil pokal za najboljšo ekipo malčkov.

Kralj borb je postal Alan Mulabdić, ki je domov odnesel pokal za najboljšega v borbah! Ekipa najmlajših, z Darisom, Amarjem in Ajanom, je pokazala svoj talent in osvojila pokal za najboljše pri najmlajših.

Karate klub Tiger se zahvaljuje izjemnim trenerjem Mirnesu Mulabdiću, Zekeriji in Begu Tabakoviću za njihov doprinos k razvoju mladih karateistov.

Čestitke Karate klubu Tiger!

Vir: Karate klub Tiger

Foto: Karate klub Tiger Velenje