Mladi judoisti odlični v Novem Mestu

NOVICA 11.03.2024

V nedeljo 10.3.2024 je v Novem Mestu potekal 19. Pokal Novega Mesta. Tekmovanja se je udeležilo 164 tekmovalcev iz 20 klubov in 3 držav. Med njimi tudi Judo klub Velenje.

V starostni kategoriji U14 si je prvo mesto zasluženo priboril Jaka De Costa, prav tako je prvo mesto osvojila Valeska Lapajne, Lana Jelaš si je priborila drugo mesto, uspeh so dopolnili še Aleks Kranjec - 5.mesto, Liam Jakše - 7.mesto in Tician Štakne - 9.mesto.

V starostni kategoriji U12 je drugo mesto osvojila Liza Vašl, tretje mesto pa je osvojili Matic Usar.

Čestitke mladim borcem in borkam!

Vir: Judo klub Velenje

Foto: Judo klub Velenje