Državno prvenstvo za srednje in osnovne šole v judu

NOVICA 18.04.2024

Včeraj je v Kopru potekalo državno prvenstvo za srednje in osnovne šole v judo. Tekmovanja se je udeležila 11 članska ekipa Judo kluba Velenje.

V dopoldanskem delu je potekalo tekmovanje za srednje šole. Svoje srednje šole so zastopali Ilan Praznik, Vid Pušnik in Jernej Gole. Najbolje se je s 5.mestom izkazal Ilan Praznik. Vid in Jernej sta ostala brez uvrstitve.
V popoldanskem delu je potekalo tekmovanje za osnovne šole. Na tekmovanju je bilo 7 predstavnikov in osvojili so 4 odličja.

Svoje osnovne šole so zastopali Brina Sevnik, Zoja Čujež, Lana Jelaš, Gaber Sevnik, Jaka de Costa, Nace Jelenko in Adriano Kondić.

Brina Sevnik je osvojila 2.mesto. Zoja Čujež, Jaka de Costa in Adriano Kondić pa so osvojili 3.mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem za uspešne borbe.

Vir: Judo klub Velenje