Nogomet - Rudar klonil proti Krškemu

NOVICA 07.08.2017

Nogometaši Rudarja so imeli po dveh krogih polni izkupiček, v tretjem so izgubili v Mariboru, na tretji domači tekmi pa so se želeli vrniti na zmagovite tirnice. A že pred tekmo so vedeli, da jih čaka težka naloga, saj jim je Krško tradicionalno neugoden tekmec. Doslej ga v Velenju še niso premagali, enkrat jim je to uspelo le v Krškem, in sicer lani v 28. krogu, ko je bilo 1:2. In tradicija je tudi tokrat obveljala. Krčani, ki se v Velenje niso prišli branit, so iz Šaleške doline drugič v zadnjih letih odšli s polnim izkupičkom. Domače nogometaše so porazili z rezultatom 0:1.

Vir: Nogometni klub Rudar

Foto: Jurij Vodušek