Državno tekmovanje v akvatlonu

NOVICA 03.06.2019

V ponedeljek, 03. 06. 2019 je v Ljubljani potekalo državno tekmovanje v akvatlonu za osnovne in srednje šole. Učenci velenjskih šol so se domov vrnili s tremi odličji in sicer je srebrno medaljo osvojil Grega Navodnik učenec OŠ Gustava Šiliha. Bronasti medalji sta osvojili Najya Hana Jukić - OŠ Gustava Šiliha, med najmljašimi in med dijaki Lara Ovčar, dijakinja gimnazije Velenje.

Med prvih deset so se uvrstili še: 5. mesto - Sara Navodnik - OŠ Gustava Šiliha; 6. mesto - Tia Mrkonjić - OŠ Gorica; 6. mesto - Miha Princl - OŠ Antona Aškerca; 10. mesto - Tjaž Medved - OŠ Livada.