Atletika - Uspešen vikend za naše atlete

NOVICA 26.02.2018

V soboto, 24.2.18, se je v Zagrebu odvilo prvenstvo Slovenije v krožnih tekih za člane/ice in mladince/ke. Atleti in atletinje Atletskega kluba Velenje so osvojili 5 odličij:
Člani/ce: Tedej Enci, 400 m, 3. mesto in Jan Kramer, 1500 m, 2. mesto.
Mladinci/ke: Nea Meh, 400 m, 3. mesto, Alja Trupej, 800 m , 3. mesto in Barbara Kladnik, 800 m, 3. mesto.

V nedeljo, 25.2.2018, pa se je v celjski dvorani odvilo prvenstvo Slovenije za člane in članice. Naš skakalec, še vedno mladinec, Dino Subašič, je troskoku osvojil 2. mesto s preskočenimi 14, 76 m.

Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje