Šolski šport - Gimnazijke na finalnem turnirju

NOVICA 28.03.2018

Dijakinje Gimnazije Velenje so se v finalnih tekmah pomerile z Gimnazijo Šiška, kjer so v izenačeni igri izgubile z 1 : 2, ter v boju za tretje mesto izgubile z Gimnazijo Koper z 0 : 2.

Igralkam čestitamo za uvrstitev na finalni turnir štirih najboljših ekip slovenskih srednjih šol ter za prikazano in borbeno igro v okrnjeni postavi, saj sta se pred tednom dni poškodovali dve ključni igralki Vita Doler in Teja Špital, ki na tekmah žal nista mogli nastopiti.

Za šolo so nastopile: Nina Praunseis,4. C, Brina Stropnik, 2. Š, Petja Brglez, 2. Š, Lara Goršek, 4. B, Neli Goršek, 1. Š, Tajda Robida, 3. Š,Tina Lihteneker, 3. Š, Pia Brusnjak,
1. B in Hanna Karić, 2. Š.

Vodja ekipe: Morena Pergovnik, prof.

Vsem iskrene čestitke za tako visoko uvrstitev!