Rezultati medobčinskega tekmovanja v odbojki za mlajše dečke
NOVICA
24.05.2018
Včeraj, v sredo 23.05.2018 se je v športni dvorani OŠ KDK Šoštanj odvijalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za starostno kategorijo mlajših dečkov.
Najbolje so se tokrat odrezali učenci OŠ KDK Šoštanj, drugo mesto pa so osvojili učenci OŠ Antona Aškerca in se tako uvrstili na področno tekmovanje.
Več o rezultatih pa si lahko ogledate v priponki.
Čestitamo!!
OŠ Antona Aškerca
OŠ Bratov Letonja
OŠ Gustava Šiliha
OŠ KDK Šoštanj
OŠ Mihe Pinterja Toleda
Koledar dogodkov
Kolesarska dirka po Sloveniji se letos začenja v Velenju!
DOGODEK
V sredo, 17. junija bo Velenje gostilo start 1. etape ene največjih športnih prireditev v Sloveniji.