[Ženski rokomet] BOLJŠI DRUGI POLČAS PREMALO ZA ZMAGO

NOVICA 10.02.2021

V torek 9. februarja so članice ženskega rokometnega kluba Velenje odigrale zaostalo tekmo 13. kroga proti ekipi RK Zelene Doline Žalec. Kljub boljšemu drugemu polčasu, so morale na koncu tekme premoč priznati gostjam, ki so slavile z rezultatom 24:29.

Ekipa RK zelene Doline Žalec se s šestnajstimi točkami trenutno nahaja na 4. mestu na lestvici 1.A državne rokometne lige za ženske. V tekmo so Velenjčanke vstopile zelo borbeno in samozavestno, ter vse do 21. minute držale korak z gostjami. V zadnjih desetih minutah prvega polčasa pa so se gostje razigrale in izkoristile zmedenost naših igralk v obrambi, ter na odmor odšle z osmimi goli prednosti.

Drugi polčas so Velenjčanke odigrale bolj borbeno in zbrano, vendar so težko nadoknadile zaostanek iz prvega polčasa. Zmage so se na koncu veselile gostje z rezultatom 24:29.

Najboljši posameznici v domači ekipi sta bili z osmimi zadetki Nastja Ferenc in Nika Priteržnik.

Vir: Ženski rokometni klub Velenje