[Atletika] Velenjski atleti odlični na prvenstvih Slovenije

NOVICA 15.03.2021

V soboto je v Češči vasi pri Novem mestu potekalo prvenstvo SLovenije za mlajše mladince in mladinke.

Padlo je veliko osebnih rekordov, pobrali pa so tudi nekaj kolajn. Hana Juhart je zmagala v suvanju krogle, Hana Marovt je zasedla 2. mesto na 400m, Blaž Pusovnik 2. mesto na 800m, Bruno Šonc pa prav tako 2. mesto na 1500m.

Ženska štafeta na 4x200m v postavi Hana Marovt, Ina Miklavžin, Manca Cesar in Tinkara Miklavžin pa je zasedla 2. mesto.

Prav tako pa se je v soboto v Ljubljani odvijalo zimsko prvenstvo Slovenije v metih za starejše mladince in mladinke.
V metu kopja je med starejšimi mladinci zmagal Filip Dominkovič, 2. mesto pa je zasedel Gašper Juhart.

V metu diska pa je med starejšimi mladinkami Lara Skornšek zasedla 2. mesto, Naida Nišič pa 3. mesto.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!