[Atletika] Odlični nastopi velenjskih atletov v Šentjurju

NOVICA 19.04.2021

Včeraj so v Šentjurju potekale kvalifikacije za APS za mladinske in članske kategorije, prav tako pa je potekalo prvenstvo Slovenije v tekmovalni hoji.

Na kvalifikacijah sta Blaž Pusovnik in Bruno Šonc zasedla 2. in 3. mesto v teku na 600 m. Teodor Majcenovič 1. mesto v teku na 1500 m, Alja Trupej in Tinkara Miklavžin sta zasedli 2. in 3. mesto v teku na 300 m. Tadej Enci pa 2. mesto prav tako v teku na 300 m.

Na prvenstvu Slovenije v tekmovalni hoji na 5000 m je zagala Tjaša Prostor, vo hoji na 10000 m pa Jaka Grabner.

Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje