[Ženski rokomet] NA TEKMI 2. KROGA KONČNICE BOLJŠE GOSTJE

NOVICA 10.05.2021

V soboto 8. maja so članice odigrale tekmo 2. kroga končnice od 5. do 8. mesta in morale premoč priznati gostjam iz Izole. Izolanke so po 60. minutah slavile z rezultatom 26:28.

Tekmo so bolje odprle gostje in v 8. minuti povedle z rezultatom 2:5. Naše punce so se v 10. minuti z golom Nastje Ferenc približale na gol zaostanka. Izolanke niso popuščale in v 20. minuti razliko povečale na štiri gole prednosti. Na koncu prvega polčasa so naše punce uspele zmanjšati prednost in na odmor odšle z dvema zadetkoma zaostanka.

Drugi polčas so Velenjčanke odprle bolje in v 40. minuti izenačile na 18:18, nato pa z zadetkom Nastje Ferenc v 42. minuti povedle za zadetek. V 54. minuti so gostje z nekaj hitrimi akcijami povedle za tri zadetke. Po 60. minutah tekme 2. kroga so zmago slavile gostje z rezultatom 26:28.

Najboljša posameznica v naši ekipi je bila s šestnajstimi zadetki Nastja Ferenc.

Vir: Ženski rokometni klub Velenje