Velenjčani odlični na 3. pokalni tekmi v karateju!

NOVICA 21.09.2021

V soboto 18.9.2021 se je Karate klub SEKI udeležil 3. (zadnje) pokalne tekme za leto 2021. Sodelovalo je 288 tekmovalcev in 17 ekip iz 45 slovenskih klubov. Tekmovalci KK Seki, so se zopet odlično odrezali, saj so na lestvici vseh sodelujočih klubov zasedli PRVO MESTO, tako po številu vseh medalj (15) kot po žlahtnosti: 8 zlatih, 5 srebrnih, 2 bronasti.

Na tekmovanju so sodelovali naslednji velenjski športniki in dosegli naslednje rezultate:
Prvo mesto:
MILJATOVIĆ ANDJELA, HASANBAŠIĆ ADNA,GOLAČ AJDA, kata ekipa dečki (MILJATOVIČ,AHMIČEVIĆ), kata ekipa kadeti (AHMIČEVIĆ B.,RIZVANOVIĆ,VANOVŠEK), kata ekipa mladinci (VANOVŠEK,AHMIČEVIĆ B.), kata ekipa malčice (MILJATOVIĆ,KRISTIĆ,SUBAŠIČ)
Drugo mesto:
MILJATOVIČ ALEKSA, kata ekipa ml. kadetinje (ŠILJEGOVIČ)
Tretje mesto:
KRISTIĆ KAROLINA

Z malce manj športne sreče so mesta pod odrom za zmagovalce zasedli:
SUBAŠIČ ADNA, VANOVŠEK ENEJ, AHMIČEVIĆ KENAN, HASANBAŠIĆ EMRAH, BEŠIĆ ZIJO, RIZVANOVIĆ ENEJ.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Vir: KK Seki

Foto: KK Seki